Pod nazwą fotoRR kryję się ja, Renata :-)
Nie będę tutaj pisać, że urodziłam się z aparatem w ręku ponieważ swój pierwszy aparat fotograficzny dostałam w wieku 10 lat, więc minęła chwila od moich narodzin ;-)
Nie napiszę również, że fotografia to moja pasja bo to według mnie jest oczywiste.
Nie wyobrażam sobie, żeby wykonywać tą pracę i nie kochać tego co się robi.
Napiszę po prostu kim jestem... A jestem żoną fantastycznego faceta, matką kochanej córeczki i właścicielką dwóch pięknych owczarków niemieckich. Uwielbiam podróże i snowboard, jestem molem książkowym a muzyka filmowa to ta część filmu, która
wywołuje we mnie najwieksze emocje. Uwielbiam kaligrafować i malować obrazy.
Do tego mam najlepszą pracę na świecie. Pozwala mi ona na towarzyszenie Wam w najważniejszych chwilach. Zazwyczaj jestem z Wami od przygotowań. Jestem obserwatorem, który stara się być niewidoczny aby zdjęcia były jak najbardziej naturalne. Dlatego nie bójcie się okazywać emocji, bo to one tworzą piękne zdjęcia. Ja tylko muszę je zatrzymać w kadrze.

Jestem z Krakowa ale jeśli planujecie ślub w najdalszym zakątku Polski a nawet świata, to chętnie tam pojadę aby być z Wami i fotografować Wasz piękny dzień.
Ważną częścią mojej fotografii jest też fotografia dziecięca, więc zapraszam Was do obejrzenia efektów mojej współpracy z najmniejszymi modelami na stronie
https://fotorrdziecieca.pl/

CLOSE MENU