Sesja narzeczeńska z folkowym pazurem

Sargylana i Szymon. Ich miłość pokazuje, że miłość nie zna i nie ma granic. Ona z dalekiego Jakucka, On z ziem świętokrzyskich. Ich wspólna historia zalicza się do tych romantycznych. Ale o tym opowiem przy okazji wpisu na temat ich wesela 🙂 W tym wpisie tematem jest sesja narzeczeńska w strojach ludowych.

To Oni wpadli na pomysł jak ma wyglądać sesja narzeczeńska. Gdy Szymon do mnie napisał z propozycją zrobienia sesji narzeczeńskiej w strojach ludowych, pomyślałam: „To jest to: oryginalnie, pięknie i z pazurem!”. Wiedząc jak wygląda kobiecy jakucki strój ludowy, tym bardziej cieszyłam się na tę realizację. Jeśli nigdy nie widzieliście tego stroju, to teraz macie okazję. Mnie zachwyca przede wszystkim biżuteria. Jest przepiękna a mnie kojarzy się z elfami i baśniami, których jestem ogromną fanką.

Szymon wyczarował dla siebie, nie wiadomo skąd, strój reprezentujący Jego rodzinne okolice.

Sesję podzieliliśmy na dwie części – z folkowym akcentem i drugą, bardziej luźniejszą.

Za tło dzielnie służyły nam piękne podkieleckie lasy i Pałacyk Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku. Gdy już kończyliśmy sesję, napotkany turysta polecił nam pobliską łąkę pełną chabrów i maków. Żal byłoby nie skorzystać z takiej wskazówki. Drugą część sesji narzeczeńskiej spontanicznie zrobiliśmy właśnie na tej łące.

Zobacz inne

HISTORIE

CLOSE MENU