Fotografowanie ślubu drugiego fotografa

Dagmarę poznałam na Targach Ślubnych w Katowicach i gdy poprosiła mnie o fotografowanie Jej ślubu plenerowego, z jednej strony poczułam wielką radość, że moje zdjęcia znalazły uznanie w Jej oczach a z drugiej strony obawy jak to będzie. Muszę przyznać, że niepotrzebnie się martwiłam. Dagmara i Kamil zaufali mi w 100%. Efekty możecie oglądać w tym wpisie 🙂

Ślub plenerowy z fioletem w tle

Wszystko zorganizowane było perfekcyjnie. Urodę Panny Młodej pięknie podkreślała sukienka i fryzura, które bardzo kojarzą się z tak modnym teraz stylem boho. Przystojny Pan Młody, troszkę zdenerwowany aczkolwiek bardzo szczęśliwy. Kolorem przewodnim był kolor lawendy aczkolwiek nie był nachalny, więc wszystko pięknie się komponowało. Sama ceremonia ślubna miała piękną oprawę muzyczną, która dodawała niesamowitej atmosfery tej romantycznej uroczystości. Krótko mówiąc był to przepiękny ślub pełen wzruszeń, pięknych przemów i muzyki.

Zabawa, która odbyła się potem była szalona. Goście dopisali i bawili się setnie. Parkiet był zawsze pełen i to nie tylko młodych ludzi. Duża zasługa w tym pary DJ’ów, którzy świetnie prowadzili zabawę i potrafili dostosować muzykę do atmosfery.

 

 

 

Zobacz inne

HISTORIE

CLOSE MENU